Про компанію

Хто ми

З 2005 року вирощуємо зерно і кадри: створили 15 самостійних агропідприємств у 8 областях країни (сумарна площа — 85 000 га), зібрали штат з 2000 співробітників і продовжуємо розвиватися.

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО

  • Раціонально: для кожного типу землі / області / клімату обираємо свій посівний матеріал — наприклад, посухостійкі гібриди, що підвищують врожайність і мінімізують втрати за несприятливих умов.
  • Стабільно і відповідально: все робимо вчасно: підгодівлю, боротьбу зі шкідниками, перевірки.
  • На перспективу: приймаємо тямущих студентів на практику, навчаємо випускників ВНЗ, створюємо умови для роботи та розвитку. 58% сьогоднішніх керівників «виросли» всередині компанії.

ЯК МИ ЦИМ КЕРУЄМО

Ми завжди маємо довгострокові плани та дотримуємося їх. Працюємо пліч-о-пліч з колективом у співпраці з землею, накопичуємо та ділимося досвідом.

Підвищуємо врожайність, розширюємо географію поставок, зміцнюємо стабільність компанії.

Аналізуємо ризики, шукаємо рішення, бережемо та поважаємо людей, землю, техніку.

0
Аграрних підприємств
0
Гектар в роботі
0 +
Співробітників в штаті
0 %
Задоволені своєю роботою

Про принципи компанії

Інновації + захист екології

Впроваджуємо найсучасніші технології, які дозволяють підвищувати врожаї та їх стабільність, не завдаючи шкоди землі та довкіллю. Проходимо перевірки, жорстко дотримуємося всіх регламентів, норм та правил.

Відкрите та прозоре партнерство

  • Для співробітників. Безпечні умови праці, сучасна техніка, регулярне навчання. Оформлення за КЗпП, «біла» заробітня платня, висока і стабільна. У будь-який сезон.
  • З інвесторами, постачальниками, покупцями. Націлені на відкриту, прозору співпрацю, чітке виконання зобов’язань, роботу на спільні цілі заради перспектив.

постійний розвиток

Перш за все, ми цінуємо стабільність. При цьому невпинно відстежуємо новітні технології на ринку і впроваджуємо найкращі — ті, які допомагають отримувати багаті і стабільні врожаї та націлені на  покращення взаємин між аграріями та довкіллям.

Ми навчаємо на практиці працівників наших підприємств та регулярно організовуємо спеціальні заходи, що спрямовані на обмін досвідом між спеціалістами з різних регіонів.

Наше майбутнє

У ведені бізнесу, у діалозі з природою, технікою, пайовиками, найважливішими є точність, чіткість і своєчасність. Бути вчасно в потрібному місці та з правильними технологіями — це мистецтво. І ми прагнемо  опанувати їм досконало.

Кар'єра в АГРОЦЕНТР-УКРАЇНА

Пролистать наверх